در حال بارگذاری ...
 • بازدید هیات لبنانی از آموزشکده فنی و حرفه ای دختران قدسیه ساری و دیدار دکتر علی غدار نماینده هیأت اعزامی مؤسسه آموزشی الآفاق لبنان، با دکتر فاطمه رودباری؛ رییس آموزشکده قدسیه

  به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی و حرفه ای قدسیه ،جلسه ای با حضور دکتر علی غدار نماینده هیئت اعزامی مؤسسه آموزشی الآفاق لبنان، عبدالحسین ناظریان از امور بین الملل دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور، امیر حیاتی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران ، دکتر کاظمی معاون اداری مالی و مهندس موسوی حراست دانشگاه فنی و حرفه ای استان با دکتر فاطمه رودباری ؛رییس آموزشکده فنی و حرفه ای قدسیه ، معاونین و سرگروه های آموزشی رشته های مختلف این مرکز در روز شنبه مورخه 98/03/25 در سالن اجتماعات این مرکز برگزار گردید.

  در ابتدای این جلسه، دکتر رودباری ، ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان گرامی،  با پخش کلیپی به معرفی آموزشکده قدسیه پرداخت و به ظرفیت های موجود در آموزشکده برای جذب دانشجویان خارجی و  نیز رسالت دانشگاه در تربیت تکنسین ماهر بیاناتی را ایراد نمودند. وی در ادامه، با توجه به ظرفیت های بالای دانشگاه فنی و حرفه ای ابراز امیدواری کرد که زمینه های همکاری متقابل با هیات مذکور فراهم گردد.

  در ادامه هیات اعزامی از لبنان نیز با پخش کلیپی به معرفی مؤسسه آموزشی الآفاق لبنان پرداختند ، سپس دکتر ناظریان ابراز امیدواری نمود که به زودی فعالیت بین المللی با جذب دانشجویان لبنانی در این استان آغاز گردد.

  هیات مذکور از امکانات، تجهیزات کارگاه، آزمایشگاه و فضای آموزشکده بازدید نموده و از نزدیک با  توانمندی های فنی و حرفه ای دانشجویان این مرکز آشنا شدند.

  همچنین  هیات لبنانی ضمن بازدید از نمایشگاه آثار دانشجویان  و اساتید رشته های مختلف  این مرکز که در  ساختمان آموزشی شهید آوینی برگزار گردیده بود آثار را مورد تحسین قرار دادند.

  شایان ذکر است که هیات لبنانی در پایان بازدید خود، شرایط و فضای آموزشکده قدسیه را مطلوب و ارزشمند ارزیابی نمودند.

   در انتها، هدیه ای به رسم یادبود، بین طرفین مذاکره کننده مبادله گردید.

  نظرات کاربران