در حال بارگذاری ...
  • گزارش بازدید دانشجویان مکانیک خودرو آموزشکده فنی و حرفه ای میانه از شرکت گیربکس سازی میانرو

    در راستای آشنایی بیشتر دانشجویان با صنایع خودرو سازی داخلی، جمعی از دانشجویان رشته مکانیک-خودرو آموزشکده فنی و حرفه ای میانه به همراه مهندس فتحی (هیات علمی آموزشکده میانه) از کارخانه گیربکس سازی میانرو شهرستان میانه بازدید کردند.
    این شرکت در سال ۱۳۸۳ با ماموریت ایجاد و راه اندازی کارخانه ای جهت ساخت قطعات انواع گیربکس به این شرکت واگذار گردید و پس از آن به شرکت تولیدی قطعات گیربکس میانرو تغییر نام داده شد، و در زمینی به مساحت ۳۰۰۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی شماره یک میانه برای این منظور احداث شده است. همچنین باید گفت که شرکت گیربکس¬سازی میانرو یکی شرکتهای وابسته به شرکت نیرومحرکه می باشد، که تولید قطعات مرتبط با گیربکس¬های خودروهای سواری و... را برعهده دارد. برخی از قطعات تولیدی شرکت گیربکس سازی میانرو، شامل موارد مقابل می¬باشد: شفت اولیه، شفت ثانویه، دنده ۱متحرک معمولی، دنده دو متحرک، دنده سه محرک، دنده چهارمحرک، دنده پنج محرک، سه وچهار متحرک معمولی، دنده پنج متحرک معمولی، دنده هرزگرد، کشویی ۱و۲، سینکرونایزر۱و۲، کشویی ۳و۴، سینکرونایزر۳و۴، کشویی ۵، سینکرونایزر۵، کرانویل معمولی، دو پوسته، پوسته گیربکس، هوزینگ، ماهک ۱و۲، ماهک ۳و۴، ماهک ۵ و محورانگشتی تعویض دنده.
    درنهایت پس تولید و آماده سازی قطعات گیربکس خودروها، و در ادامه با مونتاژ این قطعات منجر به تولید گیربکس خودروها می¬شود.  تعدادی از عکسهای گرفته شده در این بازدید در این گزارش اضافه گردیده است. 

    نظرات کاربران