در حال بارگذاری ...
 • مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین :
  آمادگی هرگونه همکاری در جهت پیوند هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه را داریم

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان قزوین، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی  به همراه معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان  قزوین ضمن بازدید از امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی آموزشکده فنی شهید بابایی قزوین با مسئولین دانشگاه فنی و حرفه ای استان دیدار و گفتگو کردند.
  در این دیدار رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان قزوین با معرفی توانمندیهای اساتید و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای ، آمادگی دو مرکز شهید بابایی و دختران بقیه ا... الاعظم  را جهت استفاده از ظرفیت های کارگاهی و آزمایشگاهی توسط واحد های صنعتی اعلام کرد ، حسنلوراد خاطر نشان ساخت یکی از بزرگترین مشکلات جامعه صنعتی ما ، نداشتن مهارت توسط نیروهای انسانی است که دانشگاه فنی و حرفه ای در این زمینه با تربیت نیروی ماهر ، زبده  و خلاق توانسته گامی رو به جلو بردارد. ایشان افزودند: فرصت ارتباط با صنعت زمینه تبدیل استعداد بالقوه به بالفعل دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای را فراهم می سازد.
  همچنین مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی  استان ضمن تاکید بر مقبولیت دانشگاه فنی و حرفه ای در بین جوانان ، از آشنایی کامل خود با مجموعه و رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای خبر داد و افزود: نهادینه شدن فرهنگ کار ، نیروی انسانی ماهر کارآفرین و حمایت از سرمایه گذاری در بخشهای مختلف را از نقاط قوت استان می باشد.  ایشان همچنین از آمادگی برپایی تورهای بازدید از مراکز صنعتی جهت توانمندسازی اساتید و دانشجویان در جهت پیوند هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه خبر داد.

  نظرات کاربران