در حال بارگذاری ...
 • فرماندار قوچان:
  جشن های انقلاب باید هر سال با شکوهتر از سال قبل برگزار شود

  فرماندار قوچان در جلسه شورای اداری شهرستان گفت در سال گذشته برای جشن چهل‌سالگی انقلاب مراسم باشکوهی برگزار شد و در گام دوم انقلاب این مراسم باید هرسال باشکوه‌تر از سال قبل برگزار شود .
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان : با حضور هادی رجایی نیا ، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، امام جمعه شهرستان و مدیران دستگاههای اجرایی ، ظهر امروز جلسه شورای اداری شهرستان به یاد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با موضوع برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر در محل سالن شهدای دولت فرمانداری قوچان برگزار شد.
  فرماندار شهرستان قوچان با اشاره به فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و اجرای عملیات موشکی سپاه پاسداران، عنوان کرد: این عملیات به جهانیان ثابت کرد که جمهوری اسلامی ایران هم توان و هم اراده کافی دارد.
  رجایی نیا افزود: در سال گذشته برای جشن چهل‌سالگی انقلاب مراسم باشکوهی برگزار شد و در گام دوم انقلاب این مراسم باید هرسال باشکوه‌تر از سال قبل برگزار شود و انتظار ما از همه مجموعه‌های اداری و دولتی این است که برای رسیدن به این هدف با تمام توان تلاش کنند.
  وی در ادامه اظهار کرد: در بحث انتخابات انتظار و درخواست این است که همه مدیران ملاحظات مباحث قانونی را داشته باشند چراکه ما به‌عنوان متولیان دستگاه‌های اجرایی در هیچ بحث تبلیغاتی اجازه حضور نداشته و درخواست ما رعایت مر قانون توسط مسئولین است.

  وی تصریح کرد: تمامی دستگاه‌ها باید تجهیزات لجستیکی خود را اعلام کنند چون برابر قانون همه دستگاه‌ها باید همکاری لازم در بحث نیروی انسانی و امکانات و تجهیزات اداری همکاری لازم داشته باشند تا در ایام انتخابات پیش رو حتما از آمادگی کامل برخوردار باشیم.
  فرماندار شهرستان قوچان در ادامه با اشاره به بحث افزایش قیمت بنزین، گفت: بعد از بحث افزایش قیمت بنزین تاکنون 19 جلسه با 84 مصوبه برگزار شد و 1260 مورد بازرسی و 110 مورد گشت مشترک و 136 پرونده تخلف به ارزش یک و نیم میلیارد ریال پرونده تشکیل شد.

  نظرات کاربران