در حال بارگذاری ...
 • «عمده فعالیت های نیروهای خدماتی در آموزشکده فنی شهید رجایی قوچان» به چه شکلی است

  جناب آقای شهابی  در دانشگاه چکارهایی انجام می دهید؟

  به نام خداوند بخشنده مهربان اینجانب سید رضا شهابی در سال ۱۳۸۸ به صورت شرکتی وارد آموزشکده فنی شهید رجایی شدم و در بخش آشپزخانه همراه برادرم سید رسول شهابی مشغول به کار شدیم در سال ۱۳۸۹ طبقه بخش نامه‌ای که در ان سال به دست دانشگاه رسید به  صورت قرارداد کار معین ادامه به کار دادیم در سال 91 با تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه  آشپزخانه به بخش خصوصی تحویل داده شد و من در بخش خدمات و برادرم در بخش کارپردازی ادامه به کار دادیم.

  وی ادامه دادکه  شروع کارهای فنی، در انتهای سال ۹۱ تغییراتی که در بخش ساختمان ریاست انجام شد اولین کار من به صورت اجرایی دیوارپوش و سقف کاذب صورت گرفت.البته ناگفته نماند که بنده قبلا به صورت پاره وقت این قبیل کارها را انجام داده بودم و تجربه قابل قبولی کسب کرده بودم و با میدان دادن و انگیزه دادن هیئت رئیسه انگیزه زیادی برای انجام این کارها داشتم .

  و رفته رفته کارهای بسیاری در این مرکز انجام دادند از جمله ساخت و تولید میز جایگاه استاد، میز کانتر که در بخش آموزش امور فرهنگی و حسابداری اجرا و بهره برداری شد، از قبیل کارهای دیگر میتوانم به ساخت اتاق مشاوره و ساخت نیمکت هایی با متریال چوب و آهن که اهن استفاده شده برای اکثر  کارها از ضایعات اهن استفاده شده .و دیگر کارها ،ساخت درب و پنجره که اجرایی این وسایل به عهده برادرم رسول بوده.در این بین همکاری های با دانشجویان رشته های مختلف داشته ام که نمونه از ان ساخت دستگاه سنجش BMI اشاره کرد.

  وی تصریح کرد که از این قبیل کارها بسیار انجام شده که قطعا برای دانشگاه مبالغ بسیار قابل توجهی را صرفه جویی کرده ، و اکثر این کارها در ساعت های غیر اداری انجام شده که در این کارها از وسایل شخصی خودم نیز بسیار استفاده شده .

  بنده هنوز در بخش خدمات مشغول به کار هستم و هنوز در ساعت های غیر اداری مشغول چندین کار ازجمله رنگ آمیزی و ترمیم باغچه ها تعمیرات کمد های خوابگاهها و... هستم ناگفته نماند که در اکثر این کاراها برادرم سید رسول همراه من بوده وبسیار از ایشان ممنون هستم سید رسول بخش تاسیسات دانشگاه را بر عهده دارد از جمله نگهداری و تعمیر شوفاژ خانه ها امور برقی جوشکاری و... که انصافا از تمام توان خود در این راه گذاشته که خود مقوله ای جدا دارد  . در اخر از هیئت رئیسه اقایان مهندس شادمان مهندس حامدیان و مهندس طاهری تشکر ویژه دارم  که ایشان به بنده  انگیزه زیادی دادند و ناگفته نماند که این سه عزیز مخلصانه خود را وقف دانشگاه کرده اند.

  و کلام آخر اینکه بنده و قطعا خیلی از عزیزان در دانشگاه های دیگر توان این موضوع را دارند که برای دانشگاه سود اوری کنند .

  بنده امادگی خود را برای ساخت بسیاری از وسایل ازجمله نیمکت ،جایگاه استاد انواع مبلمان اداری اعلام میکنم که هم برای دانشگاه ما سود آور است هم قیمت مرقوم به صرفه برای دانشگاهها و مراکز دیگر دارد که عکسهاومستندات  تمام این وسایل موجود میباشد .

  با تشکر فراوان از همه عزیزان که این فرصت رو به من دادند تا خودم را با انگیزه کامل نشان دهم.

  سید رضا شهابی تیر ماه 1399

  نظرات کاربران