در حال بارگذاری ...
 • جلسه شورای اداری فرهنگی و دانشجویی که درمحل اتاق ریاست دانشکده فنی شهیدرجایی قوچان برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی دانشکده ها فنی و حرفه ای شهرستان قوچان جلسه شورای فرهنگی و دانشجویی این مرکز در روز سه شنبه  مورخ 99/10/9 با حضور ریاست دانشکده ،معاونت آموزشی ؛ پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی محترم این حوزه ،  در محل دفتر مدیریت دانشکده برگزار گردید.

  در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید وصلوات برمحمد وآل محمد(ص) ، آقای مهندس طاهری ریاست محترم دانشکده ضمن خیر مقدم به مهمانان عزیز  از فعالیت های موثر و ارزشمند حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی در خصوص برگزاری برنامه های فرهنگی و وبینارهای مختلف در هفته پژوهش تقدیر نمودندو مصوب شد که برنامه هایی بصورت هدف گذاری شده برای هفته های آتی برگزارشود  .

  در ادامه  آقای مهندس حامدیان معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی دانشکده نیز ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سالروز شهادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت زهرا (س) و فرارسیدن سالگرد شهادت سردار دلها شهید سلیمانی ومناسبت های موجود در دی ماه 99 از قبیل  روز بصیرت ،ایام فاطمیه ،سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ....پرداختند .همچنین در این جلسه از همکاری همه جانبه کانون بسیج دانشجویی نیز تقدیر شدوهمچنین تذکراتی ایراد نمودند.

  پایان خبر:/

  نظرات کاربران