در حال بارگذاری ...
دوشنبه 5 مهر 1400
 • سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان قوچان

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قوچان، محمدصادق معتمدیان در روز اول سفر دوروزه به قوچان عصر یکشنبه در هجدهمین سفر شهرستانی خود در بدو ورود به شهرستان قوچان، ضمن غبارروبی مزار شهدا، از آلماجق مرکز بخش جدیدالتاسیس آبکوه بازدید کرد.

  بازدید از یک محله عشایری، باجگیران، روستا‌های یدک و زوخانو، قوچان و شهر کهنه مرکز بخش جدیدالتاسیس قوچان عتیق، دیدار با خانواده شهید، تشکیل ستاد تسهیل با هدف پشتیبانی و مانع زدایی از تولید، دیدار مردمی و برگزاری نشست بررسی مشکلات شهرستان، از برنامه‌های سفر استاندار خراسان رضوی به شهرستان قوچان بود.

  معتمدیان در بازدید از عشایر طایفه ایزانلو از بخش باجگیران شهرستان قوچان، عشایر را قشری مولد و اثرگذار در اقتصاد معرفی کرد و افزود: استاندار خراسان رضوی در بازدید از عشایر طایفه ایزانلو از بخش باجگیران شهرستان قوچان، این قشر را مولد و اثرگذار در اقتصاد خواند و افزود: بازارچه‌های اقتصادی عشایر می‌تواند در اقتصاد و توانمندسازی زنان عشایر تاثیرگذار باشد.

  وی در این بازدید ضمن شنیدن مشکلات عشایر این منطقه، دستورات لازم را در جهت توانمندسازی زنان، بیمه عشایر، اشتغالزایی، استقرار پنل‌های خورشیدی، تقویت بهداشت و امور دام عشایر صادر کرد.

  استاندار خراسان رضوی همچنین در بازدید از بازارچه مرزی باجگیران، ضمن بررسی مشکلات موجود در این بازارچه، پایانه و منطقه مرزی، دستورات لازم را درجهت تقویت و رفع آن صادر کرد.

  نظرات کاربران