در حال بارگذاری ...
دوشنبه 5 مهر 1400
 • رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای در پیامی به دکتر محمدعلی زلفی‌گل، کسب رای اعتماد ایشان از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان «وزیر علوم، تحقیقات و فناوری» را تبریک گفت.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی، در پی رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی به دکتر محمدعلی زلفی‌گل در کسوت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر ابراهیم صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در پیامی این انتصاب شایسته را به ایشان تبریک و تهنیت عرض نمود.

  متن پیام به شرح زیر است: 

  استاد ارجمند جناب آقای دکتر محمدعلی زلفی‌گل 

  وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

  با سلام و احترام؛

  با ابراز خرسندی، حسن انتخاب حضرتعالی از سوی ریاست محترم جمهوری و کسب رای اعتماد بالا از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به عنوان «وزیر علوم، تحقیقات و فناوری» را تبریک عرض نموده و با اعتقاد به دانش، درایت و تجربیات ارزشمندتان در حوزه آموزش عالی و مسائل کلان کشور، موفقیت حضرتعالی را در ارتقا و توسعه روزافزون آموزش، پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از خداوند متعال مسئلت داریم.

  امیدواریم در سایه الطاف الهی و با مدیریت جهادی، شاهد جهش در پیشبرد اهداف آن وزارتخانه به‌ ویژه در حوزه آموزشِ عالی مهارتی و فنی و حرفه‌ای باشیم. 

   ضمن تبریک مجدد این انتصابِ شایسته و تشکر ویژه از توجه آن مقام محترم به دانشگاه فنی و حرفه‌ای در جلسه اخذ رای اعتماد مجلس شورای اسلامی که مبین تسلط جنابعالی بر گسترش هدفمند و ماموریت‌گرای آموزش عالی کشور است، آمادگی این مجموعه‌ بزرگ دانشگاهی را در تحقق اهداف و اجرای منویات مقام معظم رهبری، سیاست‌های دولتِ خدمتگزار و برنامه‌های مدون وزارت علوم اعلام می‌داریم. 

   بدیهی است دعای خیر مردم شریف ایران اسلامی در این مسیر پر فراز و نشیب و این مسئولیت خطیر و سنگین، همواره همراه شما و تمام تلاشگران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

  امید که در سایه الطاف حضرتِ حق همواره سربلند و پیروز باشید.

  نظرات کاربران