در حال بارگذاری ...
جمعه 12 آذر 1400

نخبگان دانشگاهی در هفته بسیج روی آنتن رادیو گفت‌وگو

با همکاری معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید ؛

نخبگان دانشگاهی در هفته بسیج روی آنتن رادیو گفت‌وگو

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی، شبکه رادیویی گفت‌وگو به‌مناسبت هفته بسیج، ویژه برنامه‌هایی را با محوریت شناخت و آگاهی‌بخشی از  بسیج و شاخصه‌ها و مؤلفه‌های آن  تدارک دیده است. این برنامه‌ها با رویکردی تخصصی و نخبگانی با حضور چهره‌های علمی و فرهیخته بسیجی روی آنتن رادیو گفت‌وگو خواهد برد.

برنامه «گفت‌وگوی علمی» به مناسبت هفته بسیج در قالب ویژه برنامه‌هایی هر روز ساعت 21 تا 22 روی آنتن خواهد رفت. این ویژه برنامه‌ها شنبه 29 آبان  با حضور محمدرضا ابن‌الدین حمیدی عضو هیأت علمی دانشگاه امام حسین (ع) و قائم مقام سازمان بسیج اساتید کشور به بررسی اهداف و ماموریت‌های سازمان بسیج اساتید،  یکشنبه 30 آبان با معرفی اهداف مأموریت‌ها و دستاوردهای شبکه اندیشگاهی بسیج اساتید و با حضور وحید آرایی معاون پژوهش و فناوری بسیج اساتید کشور روی آنتن می‌رود.

دوشنبه اول آذر با موضوع اقدامات سازمان بسیج در حوزه حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها و با حضور مسیح تهرانی استادیار دانشگاه مهندسی خودرو از دانشگاه علم و صنعت و مسئول رویدادهای استارتاپی بسیج اساتید کشور، سه‌شنبه دوم آذر با موضوع سازمان بسیج اساتید در سپهر نقشه جامع علمی کشور و با حضور جلیل دارا عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس و مسئول بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران و چهارشنبه سوم آذر با موضوع اقدامات سازمان بسیج اساتید در راستای آموزش عالی مهارت‌محور و با حضور محمدرضا جلیلی رییس مرکز بسیج اساتید دانشگاه‌های فنی حرفه‌ای کشور و عضو شورای معاونین سازمان بسیج اساتید کشور روی آنتن رادیو گفت‌وگو می‌روند.

رادیو گفت‌و‌گو روی موج fm ردیف 103.5 مگاهرتز  قابل دریافت است؛ علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر امواج رادیو برنامه‌های این شبکه را از طریق برنامه کاربردی ایران‌صدا و یا با مراجعه به سایت رادیو گفت‌و‌گو شنونده باشند.

نظرات کاربران